Wie zijn wij?

Vier het Leven is een jonge, ambitieuze en sociale onderneming. Een initiatief van twee gepassioneerde vrouwen, Helma van Heerikhuize en Annerieke Vonk, die een behoefte signaleerden onder kwetsbare ouderen om samen ‘uit’ te gaan.

Landelijke organisatie
Met haar sociaal culturele arrangementen voorziet Vier het Leven in een grote behoefte onder ouderen. Daarmee is het initiatief uitgegroeid tot een landelijke organisatie die draait op vele vrijwilligers, culturele partners, sponsors en donateurs.

 

Contactpersonen in de regio - Regiocoördinatoren 

Utrecht - Elles Linssen - elles@4hetleven.nl
Gooi & Eemland - Juliette Lugt - juliette@4hetleven.nl
Noord-Holland (Amsterdam e.o.) - Saskia Eggermont - saskia@4hetleven.nl  
Noord Holland - Anne Marie Koster - anne-marie@4hetleven.nl
Zuid Holland (Rotterdam e.o.) - Petra Wooning - petra@4hetleven.nl
Zuid Holland (Den Haag e.o.) - Nancy Jansen - nancy@4hetleven.nl  
Zuid Holland - Yarda Oosterdorp - yarda@4hetleven.nl
Overijssel - Margot Dopheide - margot@4hetleven.nl
Zeeland - Jolanda Eversdijk - jolanda@4hetleven.nl
Noord-Brabant - Tanja van Sambeek - tanja@4hetleven.nl
Limburg - Mark Mülders - mark@4hetleven.nl
Groningen en Drenthe - Monique Bodegom - monique@4hetleven.nl
Friesland - Tjitske de Heij - tjitske@4hetleven.nl

Contactpersonen op kantoor

Directeur - Annerieke Vonk - annerieke@4hetleven.nl
Operationeel Manager - Anne van Kleef - anne@4hetleven.nl
Backofficecoördinator - Céline van der Schaaf - celine@4hetleven.nl
Marketingcommunicatiecoördinator - Mascha van den Boogaard - mascha@4hetleven.nl
Financieël-administratief Coördinator - Angelina Bermentloo - angelina@4hetleven.nl
Fondsenwervers - Heidi Wennekes - heidi@4hetleven.nl en Daphne Zumbrink - daphne@4hetleven.nl
Coördinator Museum Plus Bus - Gerco Stoffelsen - gerco@4hetleven.nl

Vertrouwenscontactpersoon Vier het Leven

Petra van Loon - vertrouwenspersoon@4hetleven.nl

Contactpersonen project Samen Ouder Worden van NOV

Amersfoort en Gooise Meren - Esther Eggenkamp - esther@4hetleven.nl
Assen - Monique Bodegom - monique@4hetleven.nl
Heerlen - Mark Mülders - mark@4hetleven.nl